Co všechno se může stát, když se do matičky stověžaté zatoulají tři magická koťata, kterým se probouzí schopnosti…

Zjisti víc

 

Vivien Reis: 10 zvyků úspěšných autorů

Všichni chceme být úspěšnými autory, ale co to vlastně obnáší? Ahoj lidi a vítejte zpátky na mém kanálu. Zvažte odběr, jo, vy, vidim, že jste se ještě nepřihlásili, takže jen klikněte na ten čudlík, protože nové video postuju každý týden a pak nezapomeňte dát videu palec, pokud se vám tenhle typ obsahu zamlouvá. Poměrně hodně tipů, které tu budu dnes uvádět, se vztahuje jak na tradiční publikování, tak na sebevydávání.

Jsou to věci, kterých jsem si všimla, četla o nich nebo se je naučila vlastní zkušeností. Rychlá odbočka, pokud se zajímáte o kurzy psaní, několika jich právě vytvářím a pokud chcete být u beta verzí, nebo chcete jako první vědět o mých dalších kurzech, třeba získat nějakou slevu, dole je odkaz na zápis.

Fajn, takže jdeme rovnou k věci. Tady je 10 návyků úspěšných autorů

Sebe sama propagujete neustále

Je fakt důležité být ve spojení s fanoušky, vystavit si v knižním světě jméno a hodně lidí si myslí a já si to myslela taky, že se to nevztahuje na autory vydávané klasickou cestou. A že nakladatelství se o marketing kompletně starají, což ale není pravda. Každý autor musí propagovat sebe sama. Nezáleží na tom, jestli publikujete tradičně nebo sami. Tohle se dá dělat navštěvováním akcí, autogramiádami, pouhým mluvením o knihách a různými marketingovými tvůrčími způsoby.

Zbývá vám ještě 70 % článku.
Chcete-li pokračovat ve čtení, přihlaste se k odběru newsletteru nebo zalogujte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění: Veškeré návody, tipy a rady ohledně psaní je na místě brát právě jako rady a tipy, nikoli neotřesitelnou pravdu vytesanou do kamene. Je možné je porušovat a mnoho úspěšných autorů to dělá. Prvním krokem k funkčnímu porušení pravidla je však jeho dobrá znalost aneb Naučte se pravidla, abyste věděli, jak je správně porušit;-)

Související články

Author Level Up: Jaké jsou vaše 2 hlavní síly coby autora?

Author Level Up: Jaké jsou vaše 2 hlavní síly coby autora?

V tomto článku vám chci dát tip, u kterého bych si přál, aby ho kdysi někdo dal mě. Když jsem poprvé začal psát, jedním z mých prvních zaměstnání byl prodej ve společností vyvíjející webové stránky. S jejím majitelem jsem cestoval po celém městě a dohadoval obchody,...

Líbí se ti článek? Lajkni, sleduj, sdílej, ať ti nic neuteče.

Jestli ti dokonce nějak pomohl v psaní nebo tě přivedl na nějaké další myšlenky, zvaž podporu webu.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *