Proč se v lese u malé vesničky ztrácejí mladí a zcela zdraví lidé?

Zjisti víc

 

 

iWriterly: Jak napsat dobrou sexuální scénu

Obsahuje váš román romantiku a vy zkoumáte, jak napsat skutečně dobrou sexuální scénu? Pokud ano, tady se to dozvíte. Osvětlím vám 11 kroků, jak napsat skutečně šťavnatou scénu, u které se budou čtenáři červenat a budou chtít rozhodně víc.

První – souhlas

Asi tak 99, 999999 % sexu by mělo mít jasný souhlas. Každá z postav potřebuje jasně slovně vyjádřit, že chce s druhou spát, abyste se vyhnuli problematickému obsahu.

Druhý – ochrana

Ano vím, tohle není moc sexy část, ale má to důvod. K tomu se dostaneme později, potřebujeme ovšem kvalitní základy. Pokud jde o hetero pár, potřebují si o tom promluvit a jak se budou chránit před nechtěným těhotenstvím. To se týká hlavně románů ze současnosti. Krom toho není od věci promluvit si o ochraně, chorobách a podobných věcech.

Třetí – napište dobré postavy

Asi to není to, co jste ode mě v takovou chvíli čekali. Proč to zmiňuju? Myslím, že aby byla scéna pro čtenáře vzrušující podle vašich představ, potřebujete dobré postavy u kterých se čtenáři těší, až spolu skončí v posteli.

Zbývá vám ještě 70 % článku.
Chcete-li pokračovat ve čtení, přihlaste se k odběru newsletteru nebo zalogujte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění: Veškeré návody, tipy a rady ohledně psaní je na místě brát právě jako rady a tipy, nikoli neotřesitelnou pravdu vytesanou do kamene. Je možné je porušovat a mnoho úspěšných autorů to dělá. Prvním krokem k funkčnímu porušení pravidla je však jeho dobrá znalost aneb Naučte se pravidla, abyste věděli, jak je správně porušit;-)

Související články

Bookishpixie: Ukázat vs. říct

Bookishpixie: Ukázat vs. říct

Ahoj super komunito. Jsem Gabe a tohle je Bookishpixie. Když jsem se koukal na nedávný stav Ask Me Anything, všiml jsem si několika otázek na ukázání VS říkání (show VS tell). Jmenovitě se lidé zdáli zmateni tím, kdy ukázat a kdy říkat a jestli mají vůbec říkat. A...

BookishPixie: Co když moje kniha zapadne a zmizí?

BookishPixie: Co když moje kniha zapadne a zmizí?

Otázka: Tento týden budu končit školu, takže budu mít konečně čas dokončit knihu, kterou jsem začal před několika měsíci. Jsem super nadšen z toho, že na ní budu pracovat, taky se ale bojím, že po vší této náročné práci, pokud ji vůbec někdo vydá, tak zapadne do té...

Líbí se ti článek? Lajkni, sleduj, sdílej, ať ti nic neuteče.

Jestli ti dokonce nějak pomohl v psaní nebo tě přivedl na nějaké další myšlenky, zvaž podporu webu.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *