K čemu vedly rizikové pokusy jednoho uznávaného druida?

Zjisti víc

Jenna Moreci: Jak dovést lidi k přečtení vaší knihy

Ahoj všichni. Jestli se koukáte na moje videa, nejspíš píšete knihu. Jinak, proč jste tady? Jestli je to moje dokonalá krása, která vás přitahuje k mému kanálu, moje delikátní ženská citlivost? Nejspíš ne. Protože jste nejspíš autor, asi víte, že je tu jedna otázka, kterou máme všichni, a to je, jak hergot dovedu lidi k přečtení mojí knihy.

Takže dneska budu rozebírat, jak přilákáte lidi, aby si přečetli vaši knihu. Hlavně, jak k jejímu přečtení přilákat influencery. Když říkám influencery, mluvím o blogerech, podcasterech, bookutberech, zkrátka každé osobě s nějakou publikační platformou, kterou používají, aby recenzovali a doporučovali knihy. Když propagujete knihu, hlavně 3 – 6 měsíců před vydáním, potřebujete naverbovat influencery, aby si ji přečetli, zrecenzovali a diskutovali o ní.

Docílíte tím toho, že tito influenceři budou vaši knihu sdílet s publikem, což zase povzbudí ono publikum si ji přečíst. Problém je, že nemůžete jen tak napsat influencerům kopu emailů a říct: “Ahoj, přečti si mou knihu, ahoj.” Mysleli byste si, že tohle bude zřejmé, ale není. Dostávám hodně zvláštních mailů, takže jsem kompletně ztratila víru v lidskou rasu. Ale nebojte se. Mám pro vás pět jednoduchých kroků, aby si influenceři vaši knihu přečetli a zrecenzovali.

Protože tenhle svět je plný idiotů, už se na to nemůžu dívat.

Zbývá vám ještě 70 % článku.
Chcete-li pokračovat ve čtení, přihlaste se k odběru newsletteru nebo zalogujte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Upozornění: Veškeré návody, tipy a rady ohledně psaní je na místě brát právě jako rady a tipy, nikoli neotřesitelnou pravdu vytesanou do kamene. Je možné je porušovat a mnoho úspěšných autorů to dělá. Prvním krokem k funkčnímu porušení pravidla je však jeho dobrá znalost aneb Naučte se pravidla, abyste věděli, jak je správně porušit;-)

Související články

Ellen Brock: Jak fyzicky popisovat vaše postavy

Ellen Brock: Jak fyzicky popisovat vaše postavy

Ahoj, tady je Ellen Brock, editorka na volné noze. V předchozích videích jsme mluvili o tom, jak tvořit dobré postavy, ale tentokrát chci mluvit o fyzickém popisu a jak můžete popsat vaše postavy tak, aby to bylo pro čtenáře zajímavé. Čtenář popisy nejspíš zapomene...

Proč Orli neodnesli Prsten do Mordoru?

Proč Orli neodnesli Prsten do Mordoru?

"Keep flying blasted bird!" ("Prostě leť dál zatracenej ptáku!") Gandalf k Orlovi Je celkem jedno, jestli jste Tolkienem posedlí, jen si na něj občas vzpomenete nebo jste viděli akorát filmy. Pravděpodobně jste tohle někdy zaslechli a třeba se i připojili do debaty...

Líbí se ti článek? Lajkni, sleduj, sdílej, ať ti nic neuteče.

Jestli ti dokonce nějak pomohl v psaní nebo tě přivedl na nějaké další myšlenky, zvaž podporu webu.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *