Namid: Dhermos

Popis

Kontinent ležící mezi Althorikem a Unghi. Je to pravděpodobně jediné území pokryté z devadesáti či více procent džunglí. Neví se přesně, za co vděčí tato vegetace svému přesnému vymezení a proč se nenachází v této koncentraci i jinde. Odpovídala by přesně třeba takové Grenodii, jenže ta má podnebí naprosto mírné, odpovídající tak jižní polovině Althoriku. Některé okolnosti meteorologie Namidu musíme asi přenechat bohům a jejich rozmarům.

Na Dhermosu panuje díky této vegetaci a dalším podmínkám asi největší koncentrace anshů v celé dimenzi. Už se přesně neví, jestli je Dhermos také jejich místem původu, ale obecně ho považují za svůj domov.

Není jisté, jakou mají vlastně formu vlády, ale má se za to, že jde o jakési kménové uspořádání či primitivní monarchii. Nicméně jim to podle všeho funguje a ragují velmi ostře na jakékoli cizí vměšování snažící se montovat do vnitřních záležitostí. Na druhou stranu pokud přijdete s dobrými úmysly, respektem a něčím na výměnu, málokdy se u anshů setkáte s odmítnutím.